Dlaczego my?

Przedszkole Akademia Malucha to przyjazna, kameralna placówka oświatowa przystosowana dla dzieci w wieku od 2 do 5 lat. Filarem Akademii jest wykwalifikowana kadra, nowoczesna metoda nauczania, bogata oferta zajęć dodatkowych jak i eko edukacyjny plac zabaw.
Co nas wyróżnia?

  • Nowoczesna placówka oświatowa

Akademia Malucha znajduje się w Nowym Dworze Mazowieckim przy ulicy Wojska Polskiego 35. Swoją przygodę jako niepubliczna placówka rozpoczęła w 2007 roku. Budynek jest w pełni przystosowany na potrzeby przedszkola. Posiadamy 3 nowocześnie urządzone sale co wpływa na komfortowe warunki rozwoju Naszych podopiecznych, jak również szatnie, łazienki i strefę gastronomiczną. Akademia Malucha idzie z duchem czasu dlatego w Naszym przedszkolu mamy najwyższej jakości urządzenia tj projektory które pomagają nauczycielom w ciekawy sposób realizację programu edukacji przedszkolnej dzięki czemu dzieci z zaciekawieniem i zafascynowaniem uczestniczą w zajęciach grupowych. Przedszkole czynne jest od 6:30 do 17:30 z wyjątkiem świąt i dni ustawowo wolnych. Dbamy o adaptację maluchów by odważnie i z uśmiechem weszły w ten magiczny przedszkolny świat 😊

DSC_0061
DSC_0055
  • Eko plac zabaw

Ruch na świeżym powietrzu to podstawa dlatego Nasza Akademia posiada własny 1800m2 plac zabaw, który jest w pełni wyposażony i przystosowany dla Naszych przedszkolaków. Akademia Malucha żyje w zgodzie z naturą dlatego na naszym terenie znajdują się duże drewniane sprzęty do zabawy oraz piaskownica z zadaszeniem. Jak również prestiżowy Smart Plac.

  • Smart plac – gry podwórkowe

Edukacja na placu zabaw? To możliwe! Posiadamy nowoczesne i wieloformatowe edukacyjne gry chodnikowe, które pozwalają rozwijać u dzieci kreatywność ruchową i edukacyjną. Wykonane są z wysokiej jakości prefabrykowanej masy plastycznej, dzieci grają w klasy, twistera, rozwiązują działania matematyczne i geometryczne łamigłówki.

41755238_2216296088590459_1537452890145161216_n
k1
  • Kuchnia

Kuchnia w Akademii to nie tylko szkolna stołówka. Dzięki świadomości jakie niosą za sobą nawyki żywieniowe u dzieci już od najmłodszych lat przedszkole stale rozwija/rozbudza smaki naszych podopiecznych. Naszym celem jest pokazać oraz nauczyć przedszkolaków smaków z różnych zakątków świata tj. dania azjatyckie, indyjskie, hiszpańskie itd. Wszystkie posiłki przyrządzamy na bazie prostych, świeżych, codziennie dostarczanych składników. Używamy jedynie produktów wysokiej jakości, naturalnych. Stosujemy zasadę ograniczania cukru i soli. Zwracamy uwagę na sposób podawania posiłków i kulturę jego spożywania. Na talerzach jest ładnie, kolorowo, różnorodnie i pełnowartościowo. Mniam 😊

  • Bogata oferta zajęć dodatkowych

Akademia ma bogatą ofertę zajęć dodatkowych. Dlatego każde dziecko w Naszym przedszkolu może rozwijać swoje pasje i odkrywać talenty.

54255642_2332070993679634_275044147948158976_n